28. jaanuaril Otepääl toimuvad talitriatloni Euroopa meistrivõistlused ootavad osalema!

28. jaanuaril Otepääl toimuvatele Euroopa ja Läti meistrivõistlustele talitriatlonis on ennast kirja pannud rohkem 139 osalejat kokku 18 Euroopa riigist. Võistlustele registreerimine lõpeb 20. jaanuari südaöösel!

Talitriatloni Euroopa ja Läti meistrivõistluste direktor Siim Ausmees selgitas, et võistlustele on neljapäevaõhtuse seisuga ennast kirja pannud kokku 130 individuaalset osalejat 18 Euroopa riigist, kellele lisandub kolm võistkonda Eestist ja Lätist. “Teadaolevalt on tegemist tänavu ainukese Eestis toimuva kontinendi tiitlivõistlusega, kus Euroopa meistriks võib tulla ka harrastajate ehk Age Group arvestuses,” selgitas Siim Ausmees. ‘

Seetõttu on võistlusele oodatud ka harrastajatest Eesti talvespordisõbrad, kes tahavad ennast proovile panna selle talve põnevaimal talvisel multispordialal ning võistelda Euroopa meistri tiitlite nimel. Talitriatlonivõistlusel tuleb joosta, sõita maastikurattaga ning suusatada.

Võistlusest osavõtjate nimekirjaga on võimalik tutvuda aadressil http://www.triathlon.org/events/event/2017_otepaeae_etu_winter_triathlon_european_championships

Võistlusele registreerimine toimub läbi Eesti Triatloni Liidu. Registreerimiseks tuleb saata e-kiri aadressile info@triatlon.ee.

Talitriatloni Euroopa ja Läti meistrivõistluste peakorraldajaks on spordiklubi Meie Liigume koostöös Tehvandi Spordikeskusega.

Talitriatloni Euroopa meistrivõistlused toimuvad Eestis teist aastat järjest ning 2016. aastal korraldatud võistlus on nomineeritud Euroopa aasta triatlonivõistluse konkursil, mille tulemused selguvad 18. veebruaril Roomas toimuval Euroopa Triatloni Liidu auhinnagalal.

Talitriatloni Euroopa ja Läti meistrivõistluste peatoetajaks on Medita kliinik. Võistluse läbiviimist toetavad Synlab, Otepää Vallavalitsus, Tartu Mill, Hasartmängumaksu Nõukogu, Eesti Kultuurkapital, Enervit, Jardin Lilled, Atlante Autokeskus, Ikodor, Ugandi resto, Eesti Triatloni Liit, Läti Triatloni Föderatsioon ja ööklubi Comeback.

Täpsem info võistluste kohta on leitav wintertriathlon.meieliigume.ee.

Illustreeriv pilt (autor Matugraphy): https://www.dropbox.com/s/qd1w8ec3jg38m5l/talitriatlon.jpg?dl=0

Lisainfo:

Siim Ausmees
Võistluse direktor
503 2748
siim@meieliigume.ee